piątek, 13 listopada 2015

Wyniki konkursu

Wyniki konkursu – SAŁATKOWY ZAWRÓT GŁOWY


Dziękuję za sałatki piękne, kolorowe, smaczne, wyjątkowe. Każdą dokładnie czytałam i na każdą smak miałam, ale kilka szczególnie mi się podobały, bo moje ulubione produkty w sobie zawierały.


 Kiedy na stole pełno słodkości ustawiają i sałatki też podają, to ja wolę kalorie te zdrowe, smaczne kolorowe. Przy wyborze przepisem się sugerowałam, kilka najsmaczniejszych wg mnie wybrałam, a potem zdjęcia oglądałam i tak dwie sałatki wybrałam. Książka „Sałatki” Ewy Wachowicz z autografem do Asagoth powędruje, bo przepis na „Sałatkę z marynowanych buraków z rydzami i polskim serem Bursztyn” smakowo bardzo mi pasuje.
 Jesienią za grzybami po lesie wędruję i mam ogromną radość jak je znajduję, wówczas jestem zadowolona, zrelaksowana i dlatego ta sałatka jest dla mnie wygrana J

  
Książkę Michela Moran „Doradca smaku” Marzena Szkodzińska za „Sałatkę z rukolą i fenkułem”  otrzymuje bo 3 kolory (biały, zielony, czerwony) smacznie połączyła, przeciwnościami, słodkie, słone, doprawiła, całość w kilka minut przygotowała i fajną witalną sałatkę w sam raz dla mnie zaproponowała.


 DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA WSPÓLNĄ SAŁATKOWĄ ZABAWĘ :)

4 komentarze:

 1. Ojoj ale dzisiaj jest dla mnie szczęśliwy piątek 13-go. Dziękuje bardzo :-) i gratuluję osobie z pierwszego miejsca :-) cieszę się, że moja sałatka się spodobała. Pozdrawiam serdecznie :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzień 13 - ego może być szczęśliwy i to nawet w piątek :) gratulacje :)

   Usuń
 2. Super. Bardzo dziękuje za I miejsce!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze raz dziękuję za udział w konkursie i gratuluję :)

   Usuń

Zapraszam do komentowania i spostrzeżeń dodawania :)