poniedziałek, 25 maja 2015

Kuchenne Zmagania w stylu śródziemnomorskim

W terminie od 23.05.2015 r. do 23.06.2015 r., czytelnicy magazynu Moje gotowanie, dwutygodnika Gala, użytkownicy profili: Moje Gotowanie, Przyślij Przepis w portalu społecznościowym Facebook oraz strony www.mojegotowanie.pl i www.przyslijprzepis.pl zgłaszali swoje przepisy na dania kuchni śródziemnomorskiej. Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń, Jury wybrało 8 przepisów, m.in. mój. 

W dniu 9 maja 2015 r. w  Miód Malina Studio odbyła się realizacja Kuchennych Zmagań, podczas których uczestnicy przyrządzali wybrane przez siebie danie/dania. Wszyscy uczestnicy otrzymali takie same produkty (nikt nie wiedział jakie będą ) i w czasie 40 min. gotowali pod bacznym „okiem” kamer.
 Z przebiegu Kuchennych Zmagań powstało 9 filmów, które przedstawiają przygotowanie potraw przez każdą z 8 par, a dziewiąty film ma oddać atmosferę podczas Kuchennych Zmagań. Filmy, zawierające m.in. wizerunki uczestników oraz ich imiona i nazwiska, zamieszczone zostały na  www.kuchennezmagania.mojegotowanie.pl , a relację zdjęciową z wydarzenia będzie można przeczytać w numerach 8/15 magazynów: Moje gotowanie, Przyślij Przepis, Claudia, Dobre Rady. 

Filmik z udziałem moim i brata w Kuchennych Zmaganiach można zobaczyć klikając w link http://kuchennezmagania.mojegotowanie.pl/film/7/monika-i-pawel

https://www.facebook.com/miodmalinastudio


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszam do komentowania i spostrzeżeń dodawania :)